AirMax Bullet M5 802.11n High Power

Номер: UBNT-BM5-HP
2 178грн
$78
В наявності

Bullet M5  HP - це точка доступу, яка відноситься до вже третього покоління пристроїв  компанії Ubiquiti Networks в компактному і легкому корпусі . Точка доступу Bullet-M5-HP - це 400 МГц в процесорі Atheros MIPS 24KC і 32 Мб оперативної пам'яті. А це показує на високу продуктивність.

Інженери компанії Ubiquiti Networks постаралися зробити точку доступу Bullet M5 HP максимально ергономічним. У торцях пристрою розташовані 10 \ 100 Ethernet-порт і роз'єм N-male, що б підключити зовнішню антену. Завдяки індикатору рівня сигналу зі світлодіодами можлива тонка юстирування. Також поруч з гніздом LAN під кришкою Ви знайдете кнопку скидання, яка скидає до заводських налаштувань (за замовчуванням).

Поставляється точка доступу Bullet M5-HP в коробці, де крім самого пристрою більше нічого немає. Тому Вам доведеться додатково купити PoE-інжектор для живлення точки доступу по кручений парі.

Точка доступу Bullet-M5-HP управляється Air OS. Вельми потужна операційна система у вигляді призначеної для користувача прошивки, яка підтримує безліч потрібних стандартів і протоколів.

Специфічна особливість п'яти гигагерцового (5 ГГц) випромінювання в тому, що цей радіоефір на даний момент менше зашумлено, і можливо передавати сигнал на куди більшу дальність. Встановлюючи різні антени, можна використовувати Bullet M5 HP в різних ролях в середовищі бездротової інфраструктури.

Опис
Процесор Atheros MIPS 24KC, 400MHz
Пам'ять 32MB SDRAM, 8MB Flash
Мережевий інтерфейс 1 X 10/100 BASE-TX (Cat. 5, RJ-45) Ethernet Interface
Відповідність стандартам FCC Part 15.247, IC RS210
Відповідність RoHS ТАК макс.
TX потужність до 1000mW
Живлення Passive Power over Ethernet (pairs 4,5+; 7,8 return)
Діапазон робочих температур -20C до +70 C
Вага 0,18 кг

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг